TAALBLAD.BE http://www.taalblad.be/ TAALBLAD.BE is een e-zine met dagelijkse actualiteit, geschreven in het Nederlands, maar voor anderstaligen. nl-be Sun, 28 May 17 01:00:14 +0200 Sun, 28 May 17 01:00:14 +0200 http://cyber.law.harvard.edu/rss/rss.html XatraX x2media RSS generator koenvk@taalblad.be 360 <![CDATA[Snijden of knippen?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/snijden-of-knippen- Thu, 28 Nov 13 08:29:02 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/snijden-of-knippen- <![CDATA[Welk of welke?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/welk-of-welke- Thu, 29 Sep 11 20:39:19 +0200 http://www.taalblad.be/zinsbouw/welk-of-welke- <![CDATA[Dit of deze?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/dit-of-deze Thu, 18 Aug 11 09:20:50 +0200 http://www.taalblad.be/zinsbouw/dit-of-deze <![CDATA[Verleden of geleden?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/verleden-of-geleden- Tue, 11 Jan 11 15:39:43 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/verleden-of-geleden- <![CDATA[Uw of u?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/u-of-uw- Thu, 18 Nov 10 10:43:02 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/u-of-uw- <![CDATA[Als of zoals?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/als-of-zoals- Wed, 03 Nov 10 11:57:33 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/als-of-zoals- <![CDATA[Die of wie?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/die-of-wie- Tue, 09 Mar 10 13:43:03 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/die-of-wie- <![CDATA[Missen of ontbreken?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/missen-of-ontbreken- Fri, 18 Dec 09 01:31:25 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/missen-of-ontbreken- <![CDATA[Mogen of kunnen?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/mogen-of-kunnen- Thu, 26 Nov 09 16:47:38 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/mogen-of-kunnen- <![CDATA[(Be)antwoorden, (be)kijken, (be)luisteren,...]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/antwoorden-of-beantwoorden- Thu, 19 Nov 09 14:20:28 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/antwoorden-of-beantwoorden- <![CDATA[Smaken of proeven?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/smaken-of-proeven- Mon, 07 Sep 09 17:26:14 +0200 http://www.taalblad.be/zinsbouw/smaken-of-proeven- <![CDATA[Participium met of zonder -ge-?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/participium-met-of-zonder-ge- Thu, 03 Sep 09 23:04:38 +0200 http://www.taalblad.be/zinsbouw/participium-met-of-zonder-ge- <![CDATA[Morgen of 's morgens?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/morgen-of-s-morgens Thu, 16 Apr 09 09:58:40 +0200 http://www.taalblad.be/zinsbouw/morgen-of-s-morgens <![CDATA[Feesten of vieren?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/feesten-of-vieren- Thu, 09 Apr 09 09:07:03 +0200 http://www.taalblad.be/zinsbouw/feesten-of-vieren- <![CDATA[Betekenen of bedoelen?]]> http://www.taalblad.be/zinsbouw/betekenen-of-bedoelen- Wed, 31 Dec 08 11:52:10 +0100 http://www.taalblad.be/zinsbouw/betekenen-of-bedoelen-